top of page
Поиск
  • Фото автораador

«Бистриця» продовжує перемагати

Наші футболісти здобули четверту у цьому чемпіонаті і загалом 15 поспіль перемогу у Прем’єр-лізі, оновивши власний рекорд.

Цього разу футболісти «Бистриці» гостювали у Липівці. Виступаючи без ряду гравців основного складу (Степан Бойко, Олександр Говзан, Віталій Білогубка), команда Старого Лисця все ж змогла здобути важливі три очки.

Відкрив рахунок у матчі дальнім ударом Роман Дмитрів; правда у цьому епізоді не обійшлося без помилки воротаря. Наприкінці першого тайму подвоїв рахунок Петро Гергічний («асист» - Р.Дмитрів), який чудово, зігравши індивідуально, красивим ударом влучно пробив у дальній кут.

Старт другого тайму був за господарями, проте двічі «Бистрицю» рятував Василь Волосянко. Із 70-ї хвилини наші футболісти знову домінували, створивши низку моментів. Проте підвела їх реалізація. Моменти втратили (по два рази) Василь Цап і Роман Дмитрів, який одного разу пробив у перекладину. Вже на доданих хвилинах матчу дебютним голом за команду Старого Лисця відзначився нападник Владислав Щерба, який своїми діями буквально «загіпнозував» гравців «Стримби»…

Отже, 3:0 і «Бистриця» на чолі турнірної таблиці.

5-й тур. 15 вересня 2019 року (неділя). Початок гри – 15:00 год.

«Стримба» Липівка – «Бистриця» Старий Лисець – 0:3 (перший тайм - 0:2), юнаки U-18 – 0:0.

Арбітр: Михайло Кавка (Єзупіль). 100 глядачів, +23°С.

Склад «Бистриці» (задіяно 13 гравців): 1.В.Волосянко, 5.Р.Бабінчук /кап. – 4.Р.Ільніцький – 15.Р.Сапович – 21.М.Пилипів, 18.А.Мотрич –19.А.Портецький↓ (3.С.Дем’янів,61) – 11.П.Гергічний – 10.Р.Дмитрів, 7.В.Цап – 6.Д.Третяк↓ (20.В.Щерба,83). Запасні гравці: 8.М.Дрекало.

Автори голів: 0:1 Р.Дмитрів (23), 0:2 П.Гергічний (41), 0:3 Б.Щерба (90+1).

Результати матчів п’ятого туру Прем’єр-ліги (15 вересня):

► «Стримба» Липівка – «Бистриця» Старий Лисець – 0:3 (юнаки U-18 – 0:0).

ФК «Сокіл» Чукалівка – ФК «Угринів» – 1:0 (__).

«Дружба» Драгомирчани – ФК «Колос» Братківці – 0:0 (2:4).

ФК «Козацький острів» Чорнолізці – ФК «Марківці-Франківський дім» Марківці – 0:1 (__).

«Авангард» Загвіздя – «Фортуна» Березівка – перенесено.

ФК «Радча» – «Сокіл» Підлісся – перенесено.

13. ФК «Клубівці» 4 3 5:10.

Водночас 19 вересня (четвер) старолисецька «Бистриця» проведе на виїзді матч другого туру Кубка Чемпіонів міст і районів області. Суперник – чемпіон Рогатинського району сезону 2018/19 – ФК «Лучинці». Початок гри о 17:30 год.

У першому турі (12 вересня, четвер) були зафіксовані наступні результати:

«Бистриця» Старий Лисець – ФК «Підвербці» (Тлумацький р-н) – 2:2;

ФК «Лучинці» (Рогатинський р-н) – «Карпати» Старі Богородчани (Богородчанський р-н) – 1:1.