Кубок Тисменицького району. 1/2 фіналу

01-02 травня відбулися перші матчі

1/2 фіналу Кубка Тисменицького району сезону 2018/19.

Обидва склади команди Старого Лисця свої матчі зіграли на виїзді.

Юнаки (U-18) «Бистриці» у непростому матчі все ж здобули мінімальну перемогу. Єдиний гол у другому таймі забив нападник Максим Токар.

Матч дорослого складу старолисецької «Бистриці» вийшов надрезультативним і закінчився з рахунком 5:5. Без сумніву, він запам’ятається як видовищний і з масою яскравих епізодів: два нереалізованих пенальті, одне вилучення, по п’ять голів у кожному з таймів (деякі можуть претендувати на гол турніру) і загалом десять голів.

У складі «Бистриці» забитими м’ячами у першому таймі відзначилися Дмитро Третяк двічі, з яких один гол вийшов фантастичним («Трео» відправив м’яч у дев’ятку), і Михайло Балаш («асисти» на рахунку Романа Дмитріва, Віталія Білогубки, Дмитра Третяка). У другому таймі «дубль» на рахунку Романа Дмитріва, який відзначився в останні п’ять хвилин гри («асист» Михайло Балаш і Петро Гергічний-Михайло Балаш).

Кубок Тисменицького району сезону 2018/19. Півфінал (перший матч).

02 травня 2019 року (четвер). Початок гри – 18:00 год.

ФК «Марківці-Франківський дім» Марківці – «Бистриця» Старий Лисець – 5:5 (перший тайм - 2:3).

180 глядачів. +12°С.

Арбітр: Богдан Дяченко (Тисмениця), асистенти арбітра: Микола Шлемкевич (Чорнолізці) і Роман Камінський (Липівка).

Склад «Бистриці»: 1.В.Волосянко (23.І.Мацко,70), 13.С.Бойко /кап./ – 5.Р.Бабінчук – 21.А.Кабан – 2.О.Говзан, 14.М.Балаш – 11.М.Пилипів (8.М.Гринечко,68) – 19.П.Гергічний – 10.Р.Дмитрів, 9.В.Білогубка – 6.Д.Третяк. Запасні гравці: 4.В.Мілевський, 7.А.Портецький, 18.А.Мотрич, 20.С.Дем’янів, 39.М.Дрекало.

Автори голів: 1:0 Сергій Підвисоцький (2), 1:1 Дмитро Третяк (18), 1:2 Михайло Балаш (20), 2:2 Роман Буртик (24), 2:3 Дмитро Третяк (35); 3:3 Іван Баранович (51), 4:3 Тарас Балан (63), 5:3 Іван Баранович (78), 5:4 Роман Дмитрів (85), 5:5 Роман Дмитрів (90).

На 5-й і 36-й хвилинах господарі матчу не реалізували пенальті: Сергій Підвисоцький (вище воріт) і Назарій Теслюк (повз ворота) відповідно.

Попередження: Андрій Кабан (62), Петро Гергічний (81) / Іван Баранович (13), Богдан Ільницький (28), Богдан Кочай (53, 70).

Вилучення: Богдан Кочай (70).

Матч-відповідь відбудеться у четвер 09 травня. Початок гри о 17:00 год.