Поиск
  • Фото автораador

Чемпіонат Тисменицького району. 16-й тур

Обновлено: 12 июн. 2019 г.

Футболісти «Бистриці» зі Старого Лисця здобули другу виїзну перемогу у чемпіонаті Тисменицького району.

Відкрила рахунок наша команда на 52-й хвилині гри. Роман Дмитрів видав відмінну передачу, яку завершив влучним ударом Дмитро Третяк. За вісім хвилин господарі зуміли відновити рівновагу: також ударом головою відзначився Ігор Галагуз.

Та все ж того дня «Бистриця» перемогла. Вирішальний гол наші футболісти забили вже на доданих хвилинах другого тайму. З передачі старолисецького «Модріча» (Андрія Мотрича) дебютним голом за «Бистрицю» у чемпіонаті відзначився Богдан Марченко.

Сусіди «Бистриці» по турнірній таблиці свої матчі програли, що дозволило нашій команді піднятися на четверту сходинку Прем’єр-ліги.

Юнаки «Бистриці» (U-18) поступилися соколятам – 1:3.

Найближчі матчі наша команда зіграє 19 та 26 травня: проти драгомирчанської «Дружби» (вдома) та «Стримби» з Липівки (на виїзді) відповідно.

12 травня 2019 року (неділя). Початок гри – 15:00 год.

«Сокіл» Підлісся – «Бистриця» Старий Лисець – 1:2 (перший тайм - 0:0), U-18 – 3:1.

150 глядачів. +15°С.

Арбітр: Василь Ковальчук, асистенти арбітра: Віталій Сірко і Микола Януш (усі – Івано-Франківськ).

Склад «Бистриці»: 1.В.Волосянко, 13.С.Бойко /кап./ – 5.Р.Бабінчук – 15.Б.Марченко – 2.О.Говзан, 14.М.Балаш (20.С.Дем’янів,71) – 7.А.Портецький (21.А.Кабан,46) – 19.П.Гергічний (18.А.Мотрич,65) – 10.Р.Дмитрів, 6.Д.Третяк (4.В.Мілевський,80) – 8.М.Гринечко (11.М.Пилипів,59).

Автори голів: 0:1 Дмитро Третяк (52), 1:1 Ігор Галагуз (60), Богдан Марченко (90+2).

Попередження: – .

Результати всіх матчів 16-го туру (12 травня, неділя):

«Ураган» Черніїв – ФК «Колос» Братківці – 1:0 (U-18 - 1:0).

ФК «Сокіл» Чукалівка – «Авангард» Загвіздя – 4:3 (U-18 - 1:4).

ФК «Угринів» Угринів – «Дністер-Рітас» Побережжя – 4:2 (U-18 - 1:2).

«Стримба» Липівка – СК «Радча» Радча – 2:3 (U-18 - 11:0*).

«Дружба» Драгомирчани – ФК «Марківці-Франківський дім» Марківці – 1:2 (U-18 – 0:3*).

► «Сокіл» Підлісся – «Бистриця» Старий Лисець – 1:2 (U-18 - 3:1).