Поиск
  • Фото автораador

Чемпіонат Тисменицького району. 18-й тур

Обновлено: 12 июн. 2019 г.

Футболісти «Бистриці» зі Старого Лисця здобули третю виїзну перемогу у чемпіонаті Тисменицького району сезону 2018/19.

Свою переможну серію у другому колі (шість матчів – шість перемог) продовжила команда «Бистриця» зі Старого Лисця, здобувши блискучу перемогу на виїзді у Липівці проти команди «Стримба».

Перший тайм наша команда провела неперевершено. Відкрили рахунок у матчі гравці нашої команди на 20-й хвилині. Проти Віталія Білогубки порушили правила, і Роман Дмитрів вкотре забив зі штрафного. Відразу в наступній атаці простріл Петра Гергічного завершився автоголом господарів поля. На 33-й хвилині Петро знову пройшов флангом і його передачу головою замкнув Віталій Білогубка. Далі знову штрафний. Але цього разу голом з другої спроби відзначився Дмитро Третяк.

У другому таймі «Стримба» заграла краще, однак «Бистриця» знову забила чотири рази. Спочатку двічі відзначився «Трео», оформивши тим самим «хет-трик»: асистували йому Михайло Балаш і Роман Дмитрів. Між цим свій десятий гол у чемпіонаті записав на свій рахунок Роман Дмитрів, який розпочав контратаку і сам її завершив (трьохходівка за участю Віталія Білогубки і Дмитра Третяка). Господарі відповіли голом зі штрафного. Крапку в матчі поставив лівий півзахисник «Бистриці» Петро Гергічний, який загалом чудово провів матч, додавши до двох гольових передач гол. До речі, це його перший забитий м’яч у чемпіонаті.

Отже, вдруге поспіль наша команда перемогла з рахунком 8:1 (!), що є найбільшою виїзною перемогою футбольної команди села Старий Лисець в історії. До цього наша команда забивала вісім м’ячів на виїзді рівно 50 років тому, обігравши колектив села Майдан – 8:2.

Найбільші виїзні перемоги футбольної команди Старого Лисця в офіційних турнірах (1958-2019)

1. «Стримба» Липівка – «Бистриця» Старий Лисець – 1:8 (Чемпіонат Тисменицького району, сезон 2018/19).

2. Колектив птахофабрики «Авангард» Підлісся – «Колос» Старий Лисець – 0:7 (Чемпіонат Івано-Франківського району, 1979 р.).

3. «Юність» Марківці – «Колос» Старий Лисець – 0:7 (Чемпіонат Івано-Франківського району, 1979 р.).

4. «Карпати» Лисець – «Луквиця» Старий Лисець – 0:7 (Першість Івано-Франківської обл. / ІІІ ліга, сезон 1992/93).

5. Команда с.Майдан – Команда с.Старий Лисець – 2:8 (Чемпіонат Івано-Франківського району, 1969 р.).

Юнаки «Бистриці» (U-18), виступаючи без трьох гравців основного складу, поступилися «Стримбі» – 1:3. Забитим м’ячем за рахунку 0:1 відзначився Максим Токар.

26 травня 2019 року (неділя). Початок гри – 16:00 год.

«Стримба» Липівка – «Бистриця» Старий Лисець – 1:8 (перший тайм - 0:4), U-18 – 3:1.

100 глядачів. +18°С.

Арбітр: Богдан Боднар (Івано-Франківськ), асистенти арбітра: Богдан Жирак і Володимир Федорів (обидва - Братківці).

Склад «Бистриці»: 1.В.Волосянко, 13.С.Бойко /кап./ – 5.Р.Бабінчук (18.А.Мотрич,70) – 20.С.Дем’янів (3.І.Волосянка,86) – 21.А.Кабан (4.В.Мілевський,70), 14.М.Балаш – 8.М.Гринечко (7.А.Портецький,63) – 19.П.Гергічний – 10.Р.Дмитрів, 9.В.Білогубка – 6.Д.Третяк.

Автори голів: 0:1 Р.Дмитрів (20), 0:2 В.Соколовський (21-автогол), 0:3 В.Білогубка (33), 0:4 Д.Третяк (39), 0:5 Д.Третяк (53), 1:5 В.Оркуш (60), 1:6 Р.Дмитрів (65), 1:7 Д.Третяк (72), 1:8 П.Гергічний (75).

Попередження (2): М.Гринечко (18), А.Портецький (84) / В.Соколовський (11).

Вилучення: Р.Конобас (84, «С»).

Результати матчів 18-го туру (26 травня, неділя):

«Ураган» Черніїв – «Авангард» Загвіздя – 0:0 (U-18 - 2:1).

ФК «Колос» Братківці – «Дністер-Рітас» Побережжя – 1:2 (U-18 - 1:4).

ФК «Сокіл» Чукалівка – СК «Радча» Радча – 1:0 (U-18 - 1:2).

ФК «Угринів» Угринів – ФК «Марківці-Франківський дім» Марківці – 1:3 (U-18 - 0:3).

«Дружба» Драгомирчани – «Сокіл» Підлісся – 2:1 (U-18 - 6:5).

► «Стримба» Липівка – «Бистриця» Старий Лисець – 1:8 (U-18 - 3:1).

8. ФК «Сокіл» Чукалівка – 20 (голи - 21:41),

9. СК «Радча» Радча – 16 (голи - 30:46).

10. ФК «Угринів» Угринів – 13 (голи - 24:58),

11. «Дружба» Драгомирчани – 13 (голи - 19:40).

12. «Сокіл» Підлісся – 11 (голи - 16:40).

Розклад ігор 19-го туру (02 червня, неділя):

«Дружба» Драгомирчани – «Ураган» Черніїв.

«Сокіл» Підлісся – «Стримба» Липівка.

ФК «Марківці-Франківський дім» Марківці – ФК «Сокіл» Чукалівка.

СК «Радча» Радча – ФК «Колос» Братківці.

«Дністер-Рітас» Побережжя – «Авангард» Загвіздя.

► ФК «Угринів» Угринів – «Бистриця» Старий Лисець.

Наступної неділі (02 червня) «Бистриця» гостюватиме в Угриневі, де зіграє проти місцевого ФК «Угринів». Початок ігор о 14:00 і 16:00 год.

КАЛЕНДАР ігор старолисецької «Бистриці» у червні:

19-й тур (02 червня, неділя): ФК «Угринів» Угринів – «Бистриця».

Пропущена гра 15-го туру (06 червня, четвер): «Бистриця» – «Ураган» Черніїв. Початок ігор о 17:00 год. і 18:45 год.

20-й тур (09 червня, неділя): ФК «Сокіл» Чукалівка – «Бистриця».

21-й тур (16 червня, неділя): «Бистриця» – ФК «Колос» Братківці.

22-й тур (23 червня, неділя): «Авангард» Загвіздя – «Бистриця».