Поиск
  • Фото автораador

Чемпіонат Тисменицького району. 19-й тур

Обновлено: 12 июн. 2019 г.

Футболісти «Бистриці» зі Старого Лисця втретє поспіль здобули надрозгромну перемогу, забивши загалом у трьох матчах 25 голів.

Здається у нинішньому чемпіонаті Тисменицького району футболісти старолисецької «Бистриці» замахнулися на ще один рекорд: ось уже сьомий матч поспіль вони перемагають своїх суперників. Причому роблять це впевнено, переконливо, про що свідчить статистика: сім матчів – сім перемог, 32 голи забито і п’ять пропущено.

02 червня команда «Бистриця» виступала на полі цьогорічного володаря Кубка пам’яті В.Чорновола – угринівського ФК «Угринів».

Матч розпочався без розвідки. На 11-й хвилині господарі поля порушили правила на лівому фланзі своєї оборони, і півзахисник нашої команди Роман Дмитрів метрів з двадцяти п’яти відкрив рахунок. Угринівські футболісти пішли в атаку, намагаючись зрівняти рахунок. Але гравці «Бистриці» діяли впевнено і згодом вже повністю домінували на полі. Вони багато комбінували, швидко переходили від захисту до атаки і часто пробивали по воротах суперника. Тому не дивно, що ще до перерви воротар ФК «Угринів» ще чотири рази діставав м’яч із власних воріт.

У другому таймі угринівські футболісти провели декілька замін, але малюнок гри не змінився. Голи знову влітали у ворота господарів поля.

Отже, ще одна ефектна перемога «Бистриці» з рахунком 9:0. Чотири голи на свій рахунок записав у цьому поєдинку Дмитро Третяк, три – Віталій Білогубка, два – Роман Дмитрів; у ролі «асистентів» виступили: Михайло Пилипів, ті ж Роман Дмитрів і Дмитро Третяк (усі по два рази), а також тренер дублерів «Бистриці» Мирослав Дрекало.

Тепер на рахунку Дмитра Третяка 24 голи, з яких 14 у складі «Дністер-Рітас» (у першому колі) та 10 – за «Бистрицю». Він, як і Віктор Лящовський із черніївського «Урагану» очолюють список бомбардирів Прем’єр-ліги. Далі розмістилися: Михайло Іванишин («Авангард»-4 / «Ураган»-12) – 16, Ігор Якубів (СК «Радча») – 15, Олег Кудла («Авангард») – 14, Роман Дмитрів («Бистриця») – 12 голів.

02 червня 2019 року (неділя). Початок гри – 16:00 год.

ФК «Угринів» Угринів – «Бистриця» Старий Лисець – 0:9 (перший тайм - 0:5), U-18 – 8:2.

100 глядачів. +22°С.

Арбітр: Роман Галка (Івано-Франківськ).

Склад «Бистриці»: 1.В.Волосянко, 13.С.Бойко /кап./ – 5.Р.Бабінчук – 20.С.Дем’янів (3.С.Волосянко,49) – 21.А.Кабан, 8.М.Дрекало (18.А.Мотрич,61) – 11.М.Пилипів (7.А.Портецький,72) – 19.П.Гергічний (4.В.Мілевський,64), – 10.Р.Дмитрів, 9.В.Білогубка – 6.Д.Третяк.

Автори голів: 0:1 Р.Дмитрів (11 зі штрафного), 0:2 Д.Третяк (15), 0:3 В.Білогубка (20), 0:4 Д.Третяк (35), 0:5 В.Білогубка (41), 0:6 Д.Третяк (54), 0:7 Д.Третяк (62), 0:7 В.Білогубка (70), 0:8 Р.Дмитрів (84).

Попередження: – .

Результати матчів 19-го туру (02 червня, неділя):

«Дружба» Драгомирчани – «Ураган» Черніїв – 0:8 (U-18 – 2:3).

«Сокіл» Підлісся – «Стримба» Липівка – 4:0 (U-18 – 2:3).

ФК «Марківці-Франківський дім» Марківці – ФК «Сокіл» Чукалівка – 2:1 (U-18 - 12:0).

СК «Радча» Радча – ФК «Колос» Братківці – 1:1 (U-18 - 0:12).

«Дністер-Рітас» Побережжя – «Авангард» Загвіздя – 2:3 (U-18 - матч не відбувся; через складні погодні умови матч серед команд U-18 перенесено на 06 червня у Загвіздя).

► ФК «Угринів» Угринів – «Бистриця» Старий Лисець – 0:9 (U-18 - 8:2).