top of page
Поиск
  • Фото автораador

Чемпіонат Тисменицького району. 20-й тур

Футболісти «Бистриці» зі Старого Лисця двома складами здолали на виїзді футболістів Чукалівки, відправивши у ворота суперників 15 голів.

Першими розгромну перемогу здобули старолисецькі дублери – 12:0.

Матч дорослих складів вийшов значно напруженішим і закінчився за рахунком 3:0 на користь «Бистриці». Автором «хет-трику» став кращий наразі бомбардир Прем’єр-ліги Дмитро Третяк; «асисти» на свій рахунок записали Роман Дмитрів, Віталій Білогубка і Михайло Пилипів.

09 червня 2019 року (неділя). Початок гри – 16:00 год.

ФК «Сокіл» Чукалівка – «Бистриця» Старий Лисець – 0:3 (перший тайм - 0:1), U-18 – 0:12.

100 глядачів. +27°С. Арбітр: Роман Галка (Івано-Франківськ).

Склад «Бистриці»: 1.В.Волосянко, 13.С.Бойко /кап./ – 5.Р.Бабінчук – 20.С.Дем’янів (18.А.Мотрич,66) – 21.А.Кабан, 14.М.Балаш – 8.М.Гринечко (11.М.Пилипів,46) – 19.П.Гергічний – 10.Р.Дмитрів, 9.В.Білогубка – 6.Д.Третяк. Запасні гравці: 3.І.Волосянка, 39.М.Дрекало.

Автори голів: Д.Третяк-3 (45, 54, 86).

Попередження: П.Гергічний (50) / В.Бойчук (45), Я.Француз (13, 81).

Результати матчів 20-го туру (09 червня, неділя):

«Ураган» Черніїв – «Дністер-Рітас» Побережжя – 10:2 (U-18 - 2:1).

«Авангард» Загвіздя – СК «Радча» Радча – 6:2 (U-18 - 5:0).

ФК «Колос» Братківці – ФК «Марківці-Франківський дім» Марківці – 1:1

ФК «Угринів» Угринів – «Сокіл» Підлісся – 1:3

«Стримба» Липівка – «Дружба» Драгомирчани – 3:1

► ФК «Сокіл» Чукалівка – «Бистриця» Старий Лисець – 0:3 (U-18 - 0:12).

8. ФК «Сокіл» Чукалівка – 20 (голи - 22:46),

9. СК «Радча» Радча – 17 (голи - 33:53).

10. «Сокіл» Підлісся – 17 (голи - 23:41).

11. ФК «Угринів» Угринів – 13 (голи - 25:70),

12. «Дружба» Драгомирчани – 13 (голи - 20:51).

Тепер на старолисецьку «Бистрицю» очікують два важкі матчі, в яких і вирішиться доля срібних і бронзових нагород чемпіонату Тисменицького району сезону 2018/19. Чемпіоном району, після тривалої перерви, достроково став черніївський «Ураган».

Матчі 21-го та 22-го турів будуть зіграні 16 і 23 червня.

Претенденти на медалі (суперники):

ФК «Марківці-Франківський дім» Марківці (44 очки): «Авангард» Загвіздя (домашній матч), «Дністер-Рітас» Побережжя (виїзд).

«Бистриця» Старий Лисець (42 очки): ФК «Колос» Братківці (д), «Авангард» Загвіздя (в).

«Авангард» Загвіздя (39 очок): ФК «Марківці-Франківський дім» Марківці (в), «Бистриця» Старий Лисець (д).