top of page
Поиск
  • Фото автораador

Чемпіонат Тисменицького району. 21-й тур

«Бистриця» зі Старого Лисця здолала на власному полі футболістів Братківців, здобувши десяту поспіль перемогу і шосту поспіль з різницею більш, як у три м’ячі.

Перший тайм вийшов в’язким (гравці гостей явно тягнули час) і закінчився нульовою нічиєю.

Проте по перерві старолисецькі футболісти розставили все на свої місця. Вони повністю домінували на футбольному полі, створивши чимало гольових моментів, і вже скоро рахунок було відкрито.

На 17-й хвилині другого тайму Богдан Марченко вдало зіграв на добиванні, завершивши вихід віч-на-віч Дмитра Третяка. Згодом у ворота гостей було призначено пенальті. Атаку розпочав Микола Гринечко, далі пробивав Роман Дмитрів, і нарешті добити м’яч Віталію Білогубці у ворота ФК «Колос» завадив один із його захисників (зіграв рукою у штрафному майданчику). Пенальті впевнено реалізував Роман Бабінчук.

А на останніх хвилинах Роман Дмитрів після розіграшу кутового влучним ударом довів рахунок до розгромного – 3:0. До речі, з десяти матчів другого кола у восьми півзахисник «Бистриці» не залишає поле без забитого м’яча. Зараз на його рахунку вже 14 голів у цьогорічному чемпіонаті району.

Ця перемога дозволила команді зі Старого Лисця піднятися на другу сходинку.

Свій останній поєдинок наша команда проведе в неділю (23 червня) у Загвізді проти місцевого «Авангарду». Перемога дозволить «Бистриці» завоювати срібні нагороди Прем’єр-ліги.

16 червня 2019 року (неділя). Початок гри – 16:00 год.

«Бистриця» Старий Лисець – ФК «Колос» Братківці – 3:0 (перший тайм - 0:0), U-18 – 1:1.

150 глядачів. +33°С. Арбітр: Михайло Кавка (Єзупіль).

Склад «Бистриці»: 1.В.Волосянко, 13.С.Бойко /кап./ – 5.Р.Бабінчук – 11.М.Пилипів (21.А.Кабан,31) – 2.О.Говзан (20.С.Дем’янів,82), 14.М.Балаш – 15.Б.Марченко – 19.П.Гергічний (8.М.Гринечко,58) – 10.Р.Дмитрів, 9.В.Білогубка – 6.Д.Третяк. Запасні гравці: 3.І.Волосянка, 18.А.Мотрич 39.М.Дрекало.

Автори голів: 1:0 Б.Марченко (62), 2:0 Р.Бабінчук (78 з пенальті), 3:0 Р.Дмитрів (88).

Результати матчів 21-го туру (16 червня, неділя):

«Стримба» Липівка – «Ураган» Черніїв – 0:6 (U-18 - 3:2).

«Дружба» Драгомирчани – ФК «Угринів» Угринів – 3:0 (U-18 - 0:4).

«Сокіл» Підлісся – ФК «Сокіл» Чукалівка – 3:2 (U-18 - +:-).

ФК «Марківці-Франківський дім» Марківці – «Авангард» Загвіздя – 4:4 (U-18 - 2:0).

СК «Радча» Радча – «Дністер-Рітас» Побережжя – 1:1 (U-18 - 1:4).

► «Бистриця» Старий Лисець – ФК «Колос» Братківці – 3:0 (U-18 - 1:1).