Поиск
  • Фото автораador

Чемпіонат Тисменицького району. 22-й тур (ОНО_)

Обновлено: 26 июн. 2019 г.

Футболісти старолисецької «Бистриці» встановили власний рекорд, здобувши одинадцяту перемогу поспіль у чемпіонаті (загалом вигравши всі матчі другого кола).

Це був останній матч чемпіонату Тисменицького району з футболу сезону 2018/19. Для старолисецької «Бистриці», яка зустрічалася в гостях у Загвізді з місцевим «Авангардом», він мав дати відповідь на питання: чи зуміють вони у весняно-літній частині чемпіонату здобути одинадцяту перемогу поспіль? Та найголовніше: здобути три очки на виїзді – це друге місце в Прем’єр-лізі (останній раз «Бистриця» була срібним призером чемпіонату району ще в 1998 році, програвши тоді чемпіонство команді з обласного центру – івано-франківському «Динамо»).

Гра розпочалася за звичним сценарієм – атак футболістів команди Старого Лисця. Відкрив рахунок Роман Дмитрів ударом зі штрафного, вже на четвертій хвилині; для нього це був четвертий гол зі стандарту зі всіх 15-ти забитих. Згодом інший півзахисник «Бистриці» Микола Гринечко подвоїв рахунок, вдало зігравши на випередження головою (два «асисти» на рахунку Віталія Білогубки). А кращий бомбардир гостей Дмитро Третяк, здійснивши індивідуальний рейд, довів до 3:0 на користь «Бистриці». Це був його 30-й загалом та 16-й за «Бистрицю» гол у цьогорічному чемпіонаті району. Йшла тільки 19-та хвилина.

Відмінно в першому таймі зіграли захисники нашої команди, не давши створити господарям практично жодного гольового моменту, та голкіпер (Василь Волосянко), вкотре надійно захищаючи ворота «Бистриці».

У другому таймі старолисецькі футболісти продовжували атакувати, проте на стартових хвилинах господарів двічі виручила стійка їх воріт. Та все ж голи були: спочатку на добиванні зіграв лівий півзахисник Петро Гергічний, а через кілька хвилин вихід віч-на-віч реалізував Дмитро Третяк (два «асисти» на рахунку Романа Дмитріва). Після цього господарі зуміли відквитати один м’яч.

23 червня 2019 року (неділя). Початок гри – 12:30 год.

«Авангард» Загвіздя – «Бистриця» Старий Лисець – 1:5 (перший тайм - 0:3), U-18 – 3:3.

120 глядачів. +25°С.

Арбітр: Віталій Карнаух (Івано-Франківськ), асистенти арбітра: Василь Мацьків (Побережжя) і Микола Януш (Угринів).

Склад «Бистриці»: 1.В.Волосянко, 5.Р.Бабінчук /кап./ – 14.М.Балаш – 21.А.Кабан (7.А.Портецький,68) – 2.О.Говзан (3.І.Волосянка,68), 15.Б.Марченко – 8.М.Гринечко (20.С.Дем’янів,38) – 19.П.Гергічний – 10.Р.Дмитрів (18.А.Мотрич,65), 9.В.Білогубка – 6.Д.Третяк. Запасні гравці: 39.М.Дрекало, 11.М.Пилипів, 17.О.Романишак. Тренер: Роман Дмитрів. Начальник команди: Володимир Марчишин. Президент команди: Анатолій Лущак. Лікар: Тарас Балан.

Автори голів: 0:1 Р.Дмитрів (4 зі штрафного), 0:2 М.Гринечко (16), 0:3 Д.Третяк (19), 0:4 П.Гергічний (58), 0:5 Д.Третяк (64), 1:5 С.Чіпка (75).

Отже 5:1 знову переконлива перемога. Перемога, яка дозволила команді «Бистриця» зі Старого Лисця фінішувати у цьому напруженому і дивовижному для наших футболістів чемпіонаті сезону 2018/19 на другому місці !

► «Бистриця» зі Старого Лисця у другому колі сезону 2018/19: 11 ігор і 11 перемог (сім із них з різницею у три м’ячі і більше), різниця забитих і пропущених м’ячів 47:7 (у першому колі - 18:14), що в середньому становить 4,27 гола/гру. Загалом слід відмітити весь футбольний колектив Старого Лисця, який тривалий час йшов до цього успіху і вперше з 2010 року ввійшов до числа призерів Тисменицького району з футболу.

Результати матчів 22-го туру (23 червня, неділя):

«Ураган» Черніїв – СК «Радча» Радча – 9:1 (U-18 - 8:0).

«Дністер-Рітас» Побережжя – ФК «Марківці-Франківський дім» Марківці – 0:5 (U-18 - 1:2).

ФК «Колос» Братківці – «Сокіл» Підлісся – 0:0 (U-18 - 2:3).

ФК «Сокіл» Чукалівка – «Дружба» Драгомирчани 1:3 (U-18 - 3:3).

ФК «Угринів» Угринів – «Стримба» Липівка – 2:4 (U-18 - 2:2).

► «Авангард» Загвіздя – «Бистриця» Старий Лисець – 1:5 (U-18 - 3:3).

7. «Дністер-Рітас» Побережжя – 26 (голи - 43:49),

8. «Сокіл» Підлісся – 21 (голи - 26:43).

9. ФК «Сокіл» Чукалівка – 20 (голи - 25:52),

10. «Дружба» Драгомирчани – 19 (голи - 26:52).

11. СК «Радча» Радча – 18 (голи - 35:63).

12. ФК «Угринів» Угринів – 13 (голи - 27:77).

Примітка. Згідно п.12.3 Регламенту змагань у випадку рівності показників у двох і більше команд перевагу отримують команди, які в матчах з усіма конкурентами мають кращі показники: а) більша кількість набраних очок; б) більша кількість перемог; в) краща різниця забитих і пропущених м’ячів; …