top of page
Поиск
  • Фото автораador

Чемпіонат Тисменицького району. 8-й і 9-й тури

Старолисецька «Бистриця» перервала виграшну серію у чемпіонаті району, яка налічувала 17 ігор поспіль (сезон 2018/19 – всі 11 ігор, 2019/20 – 6 ігор).

6 жовтня, у матчі восьмого туру, в Старому Лисці зустрічалися лідери Прем’єр-ліги: «Бистриця» (18 очок) і ФК «Козацький острів» (15 очок).

Матч, який відбувся при складних погодніх умовах, закінчився бойовою нічиєю – 1:1. Обидва голи були забиті у другому таймі. На гол Віталія Білогубка, якому асистував захисник «Бистриці» Олександр Говзан, гості відповіли результативним стандартом, який ударом головою завершив Іван Григорчак. Слід додати, що могла наша команда і зазнати поразки в цьому матчі. Чорнолізькі футболісти мали три чудові нагоди; у першому таймі м’яч влучив у стійку, в другому – спочатку виручив голкіпер Василь Волосянко, а далі капітан старолисецької команди Степан Бойко, який вибив м’яча, що зупинився у калюжі, з лінії воріт … Прикро, що «Бистриця» вже вдруге в цьому сезоні не може довести матч до перемоги, граючи майже 60 хвилин у більшості.

ОТЖЕ, «Бистриця» зі Старого Лисця перервала свою виграшну серію у чемпіонаті Тисменицького району, яка налічувала 17 ігор поспіль: у сезоні 2018/19 (друге коло) – 11 ігор (голи 47:7), у сезоні 2019/20 (перше коло) – 6 ігор (голи 22:4); разом 17 ігор, 17 перемог, співвідношення голів – 65:11, що є абсолютнтиим рекордом футбольної команди Старого Лисця за її 61-річну історію.

По завершенні матчу громада села Старий Лисець (голова – Анатолій Лущак) урочисто відзначила 603-тю річницю від часу заснування…

8-й тур. 06 жовтня 2019 року (неділя). Початок гри – 12:15 год.

«Бистриця» Старий Лисець – ФК «Козацький острів» Чорнолізці – 1:1 (перший тайм – 0:0).

Арбітр: Роман Галка (Івано-Франківськ). 170 глядачів, +6°С.

Склад «Бистриці» (задіяно 13 гравців): 1.В.Волосянко, 13.С.Бойко /кап. – 5.Р.Бабінчук – 7.В.Цап – 2.О.Говзан, 14.М.Балаш – 4.Р.Ільніцький – 19.М.Гринечко ↓ (11.П.Гергічний,36) – 10.Р.Дмитрів, 9.В.Білогубка – 6.Д.Третяк ↓ (18.А.Мотрич,65). Запасні гравці: 3.С.Дем’янів, 8.М.Дрекало, 17.А.Портецький, 20.В.Щерба.

Автори голів: 1:0 В.Білогубка (58), 1:1 І.Григорчак (68).

9-й тур. 13 жовтня 2019 року (неділя). Початок гри – 13:00 год.

ФК «Радча» Радча – «Бистриця» Старий Лисець –1:4 (перший тайм – 1:1).

Арбітр: Роман Галка (Івано-Франківськ). 100 глядачів, +22°С.

Склад «Бистриці» (задіяно 13 гравців): 1.В.Волосянко, 13.С.Бойко /кап. ↓ (18.А.Мотрич,78) – 5.Р.Бабінчук – 7.В.Цап – 3.С.Дем’янів, 14.М.Балаш – 4.Р.Ільніцький – 11.П.Гергічний ↓ (19.М.Гринечко,52) – 10.Р.Дмитрів, 9.В.Білогубка – 6.Д.Третяк. Запасні гравці: 8.М.Дрекало.

Автори голів: 0:1 В.Білогубка (2), 1:1 І.Якубів (3); 1:2 В.Білогубка (57), 1:3 М.Гринечко (65), 1:4 Д.Третяк (74).

Попередження (1): М.Балаш (32).

Минулої неділі наша команда гостювала у Радчі. Уже на другій хвилині проти ветерана «Бистриці» Романа Дмитріва порушили правила і Віталій Білогубка ударом з 35-ти метрів загнав круглого у дев’ятку. Проте господарі відповіли миттєво; Ігор Якубів відмінно зіграв індивідуально. Після цього наші футболісти повністю домінували, проте точність підвела Михайла Балаша (двічі), Дмитра Третяка і Романа Ільніцького.

Другий тайм у «Бистриці», напевне, був найкращим за попередні сім ігор цього сезону. Помітно підсилив гру команди Микола Гринечко, який спочатку асистував тому ж Віталію Білогубці, який, до речі, часто забиває радчанцям. А після і відзначився сам, завершивши комбінацію двох Романів – Дмитріва й Ільніцького. Крапку у грі поставив Дмитро Третяк, відгукнувшись на передачу Василя Цапа, і скориставшись помилкою голкіпера ФК «Радча» Дениса Козака. Звідси три голи за 18 хвилин і заслужені три очки.

«Бистриця» зі Старого Лисця перебуває на чолі турнірної таблиці (22 очки у восьми матчах),

випереджаючи на п’ять очок ФК «Козацький острів» Чорнолізці. Третю сходинку ділять, маючи по 15 пунктів, «Фортуна» Березівка та ФК «Клубівці». Далі розмістилися: ФК «Марківці-Сільгоспхімія» і ФК «Колос» Братківці – по 14, ФК «Сокіл» Чукалівка – 12, «Авангард» Загвіздя – 10, «Сокіл» Підлісся і «Дружба» Драгомирчани – по 8. Замикають турнірну таблицю ФК «Угринів» і «Стримба» Липівка, в яких по 6 очок і ФК «Радча» – 3.

Водночас три матчі за вісім днів зіграв юнацький склад (U-18) «Бистриці».

Результати цих ігор:

06.10. «Бистриця» Старий Лисець – ФК «Козацький острів» Чорнолізці – 1:2 (автор голу: А.Скопик).

11.10. «Бистриця» Старий Лисець – ФК «Старі Кривотули» – 3:3 (автори голів: А.Скопик-2 і В.Гикавчук).

13.10. ФК «Радча» – «Бистриця» Старий Лисець – 4:4 (автори голів: А.Мазур-3, автогол суперника).

Тепер в активі старолисецьких юнаків 12 очок в 11-ти матчах (3 перемоги, 3 нічиї, 5 поразок) і наразі десяте місце з 16-ти команд у турнірній таблиці.