Поиск
  • Фото автораador

Чемпіонат Тисменицького району. Пропущений матч 15-го туру

Обновлено: 12 июн. 2019 г.

Футболісти старолисецької «Бистриці» здобули чергову нелегку перемогу, здолавши на власному полі черніївський «Ураган» - лідера Прем’єр-ліги.

Насамперед слід відзначити, що футболісти «Урагану» заслужено посідають першу сходинку і є головними претендентами на чемпіонський титул сезону 2018/19.

В обох таймах цього матчу домінували гості. Розуміючи, що їх футболісти є більше технічними, наша команда діяла на контратаках. І дві з них у першому таймі стали результативними. З передач двох Романів – Дмитріва та Бабінчука забитими м’ячами відзначилися Дмитро Третяк і Віталій Білогубка.

Гості свій гол забили у другому таймі, вдало розігравши комбінацію через фланг. Його автором став Костянтин Гаврилюк. Далі обидві команди багато атакували і тричі нашу команду виручив голкіпер Василь Волосянко, який, загалом, відмінно провів цей матч. Наприкінці гри більше пощастило нашій команді. Спочатку «Бистриця» розіграла комбінацію, в ході якої черніївці порушили правила проти Віталія Білогубки. Першим голом зі штрафного, і загалом 12-м, за «Бистрицю» відзначився Дмитро Третяк. А вже на доданих хвилинах відмінний удар з-за меж штрафного майданчика вдався граючому тренеру старолисецької команди Роману Дмитріву.

Отже 4:1. І це восьма поспіль перемога старолисецької «Бистриці».

04 червня 2019 року (вівторок). Початок гри – 19:00 год.

«Бистриця» Старий Лисець – «Ураган» Черніїв – 4:1 (перший тайм - 2:0), U-18 – 1:4.

80 глядачів. +22°С.

Арбітр: Богдан Дяченко (Тисмениця), асистенти арбітра: Мар’ян Гумінілович (Івано-Франківськ) і Роман Довган (Угринів).

Склад «Бистриці»: 1.В.Волосянко, 5.Р.Бабінчук /кап./ – 14.М.Балаш – 20.С.Дем’янів – 21.А.Кабан, 8.М.Гринечко (18.А.Мотрич,75) – 11.М.Пилипів (3.С.Волосянко,83) – 19.П.Гергічний – 10.Р.Дмитрів, 9.В.Білогубка – 6.Д.Третяк. Запасні гравці: 4.В.Мілевський, 7.А.Портецький, 39.М.Дрекало, 47.І.Волосянка.

Автори голів: 1:0 Д.Третяк (13), 2:0 В.Білогубка (26), 2:1 К.Гаврилюк (62), 3:1 Д.Третяк (88 зі штрафного), 4:1 Р.Дмитрів (90+1).

Попередження: М.Гринечко (72), П.Гергічний (81) / В.Лящовський (28).

Становище команд-лідерів у Прем’єр-лізі за три тури до завершення:

1. «Ураган» ЧЕРНІЇВ – 47 очок (голи - 68:18);

2. ФК «Марківці-Франківський дім» Марківці – 43 (голи - 46:27),

3. «Бистриця» Старий Лисець – 39 (голи - 54:20);

4. «Авангард» Загвіздя – 36 (голи - 35:23),

5. ФК «Колос» Братківці – 28 (голи - 36:25) …

Становище команд-лідерів у Прем’єр-лізі серед юнацьких складів (U-18):

1. «Ураган» Черніїв – 46;

2. ФК «Марківці-Франківський дім» Марківці – 45;

3. «Стримба» Липівка – 41,

4. «Дністер-Рітас» Побережжя – 40,

5. «Авангард» Загвіздя – 39, …

Примітка: становище команд із урахуванням пропущеного матчу (відбувся 06 червня у Загвізді) «Дністер-Рітас» Побережжя – «Авангард» Загвіздя – 2:1.